Plāno vairāku ielu pārbūvi Alūksnē 2

Šonedēļ Alūksnes novada pašvaldības pārstāvji tikās ar uzņēmuma SIA “Vertex projekti” pārstāvjiem, lai pārrunātu būvprojektu izstrādes gaitu. Tiek izstrādāti būvprojekti Gulbenes un Tālavas ielas posmu pārbūvei, kā arī ūdenssaimniecības infrastruktūras ierīkošanai Tālavas ielā. "Alūksniešiem.lv" vēsta Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Spudiņa.


Tikšanās laikā speciālisti iepazīstināja ar būvprojektu risinājumiem to aktuālajā izstrādes stadijā. Pašlaik ir veikta objektu apsekošana, topogrāfiskā un ģeotehniskā izpēte, pieprasīti un saņemti tehniskie noteikumi, izstrādātas skices pārbūvējamo ielu plānojumam un inženierkomunikāciju novietojumam.


 Tālavas ielas pārbūve tiek plānota posmā no Malienas ielas līdz pilsētas robežai, bet Gulbenes ielas pārbūves projekts ietver posmu no Gulbenes ielas 4B līdz Malienas ielai un līdz pārbūvējamajai Tālavas ielai. Projektu ietvaros tiek plānota ielas un ietvju seguma pārbūve, lietus kanalizācijas izbūve, gaismekļu nomaiņa ielu apgaismojumam un ūdenssaimniecības infrastruktūras izbūve Tālavas ielā.

Par pārbūvējamo ielu posmu būvprojekta risinājumiem ielu pieguļošo zemju īpašnieki tiks informēti, nosūtot vēstules. Pēc informācijas saņemšanas un iepazīšanās ar plānoto risinājumu, būs iespēja tikties ar būvprojekta autoru, precizēt neskaidros jautājumus un izteikt savus priekšlikumus. Vēstuļu nosūtīšana plānota Jūlijā.

Komentāri 2

maris992

Šitais krusts tāds interesants. Viens otrs lidotājs braucot no stiklinieka puses taisni ,lai netraucētu ceļa izliekums iebrauc pretējā joslā. Bet man braucot pa Tālavas ielu un veicot labo pagriezienu ,ar slinkums atlaist pedāli. Tad tādi kādreiz tur var satikties purns,purnā.

pirms gada, 2020.07.03 14:12

hominis

Krusts ir interesants arī ar pagaisušo horizontālo ceļa apzīmējumu 929., kādēļ ceļu satiksmes noteikumus (apstāties tieši pirms krustojuma robežas) ir iespējams ievērot aptuveni. Varbūt autoinspektori pirms sodīšanas varētu parādīt konkrētu vietu šajā "čūskiņā", kur būtu jāapstājas.

pirms gada, 2020.07.04 09:12

Vietējās ziņas

Uz aluksniesiem.lv pilno versiju