"airBaltic" nākamnedēļ atsāks lidojumus no Rīgas uz Parīzi

Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic", pēc visu nepieciešamo atļauju saņemšanas, plāno 9.jūnijā atsākt tiešos lidojumus no Rīgas uz Parīzi, "Alūksniešiem.lv"  uzzināja aģentūrā Leta.
Lidojumus uz Parīzi paredzēts atsākt divas dienas agrāk, nekā sākotnēji plānots.

"airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss norādīja, ka aviokompānija turpina pakāpeniski pievienot maršruta kartei jaunus galamērķu.

Tāpat kompānijā atzīmēja, ka "airBaltic" sadarbojas ar atbildīgajām institūcijām, sekojot līdzi situācijai, kā arī ir elastīga, lai vajadzības gadījumā pielāgotu lidojumu grafiku. 

Pasažieriem pirms ceļojuma ir jāpārbauda jaunākie ceļojuma noteikumi un lidostu ierobežojumi oficiālajās vietnēs vai vietējās vēstniecībās. 

Pašreiz "airBaltic" veic tiešos lidojumus no Rīgas uz Tallinu, Viļņu, Oslo, Frankfurti, Amsterdamu, Helsinkiem, Minheni, Berlīni un Hamburgu. Lidsabiedrība drīzumā atsāks lidojumus arī uz Vīni un Diseldorfu. Turklāt "airBaltic" piedāvā vairākus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

Jau ziņots, ka "airBaltic" auditētais apgrozījums pagājušajā gadā bija 503,281 miljons eiro, kas ir par 23,1% vairāk nekā 2018.gadā, taču kompānija cieta zaudējumus 7,729 miljonu eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš. Aviokompānija prognozē, ka šogad tās apgrozījums būs mazāks nekā 200 miljoni eiro.

Latvijas valstij pieder 80,05% "airBaltic" akciju, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam "Aircraft Leasing 1" - gandrīz 20% akciju.

Latvijas ziņas

Uz aluksniesiem.lv pilno versiju