Iesaisties novadu deputātu darba revīzijā

Alūksnes un Apes novadu laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas” jūnijā sāksim rakstu sēriju “Deputātu darba revīzija” un aicinām šīs revīzijas veikšanā iesaistīties arī savus lasītājus. 


No jūnija līdz decembrim īstenosim projektu “Alūksnes un Apes novadu pašvaldību deputātu darbības revīzija”, kas guvis valsts budžeta finansējumu Mediju atbalsta fondā. Gatavosim rakstu sēriju laikrakstam un portālam www.aluksniesiem.lv, lai jau tagad sāktu analizēt un vērtēt, cik no iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās solītā ir izdarījuši ievēlētie deputāti Alūksnes un Apes novadu domēs, kāpēc un kas nav izdarīts, kad to grasās paveikt.


Kā atbildīgs Alūksnes un Apes novadu kopienas medijs šajā procesā aicinām aktīvi iesaistīties arī jūs – gan kā mūsu lasītājus, gan kā vēlētājus pašvaldību vēlēšanās, iesūtot redakcijai savus jautājumus pašmāju politikas veidotājiem. Tie var būt dažāda rakstura jautājumi un ikvienam no politiķiem – adresēti kādam deputātam personīgi vai arī partijai, vēlētāju apvienībai kopumā. Taujāsim atbildes un publicēsim kopā ar rakstiem. 


Jau laikus, gatavojot rakstu, regulāri atgādināsim par jautājumu iesūtīšanu. Partiju un vēlētāju apvienību izvēle, par kurām un kādā kārtībā stāstīt, notiks nejaušā kārtībā. Pirmais raksts jūnijā būs par Apes novada vēlētāju apvienību “Novadnieki” (Aivars Maltavnieks), kam līdz 5. jūnijam aicinām iesūtīt jautājumus. Savukārt jūlijā – par partiju “Alūksne un novads – mūsu zeme” (Ainars Melders, Mārtiņš Augstkalnietis) Alūksnes novadā. Bet tas neliedz jau tagad sākt iesūtīt jautājumus arī citu partiju un vēlētāju apvienību deputātiem. Aicinām būt līdzatbildīgiem savu novadu dzīves un procesu veidošanā, īpaši pirms nākamajām  pašvaldību vēlēšanām, kad Latvijā īstenos jaunu administratīvi teritoriālo reformu.

Jautājumus priecāsimies uzklausīt


telefoniski: 26410083;


e-pastā: [email protected]


rakstot portālā www.aluksniesiem.lv jautājumus komentārā pie raksta;


sociālo tīklu kontos “Facebook.com” un “Instagram” (mūsu laikraksta un portāla kontos).Vietējās ziņas

Uz aluksniesiem.lv pilno versiju